Хна для тату

Людство здавна розфарбовує свою шкіру фарбами рослинного походження. У різних частинах світу — це різні рослини. В Америці це дерево геніпа (Genipa americana), з якого виготовляють джагуа-гель. В Азії, зокрема, в Індії — це чагарник Лавсонія безоста (Lawsonia inermis). З нього виробляють порошок хни. Хну використовують для фарбування волосся, тк...

Людство здавна розфарбовує свою шкіру фарбами рослинного походження. У різних частинах світу — це різні рослини. В Америці це дерево геніпа (Genipa americana), з якого виготовляють джагуа-гель. В Азії, зокрема, в Індії — це чагарник Лавсонія безоста (Lawsonia inermis). З нього виробляють порошок хни. Хну використовують для фарбування волосся, тканин, а також для нанесення тимчасових татуювань, які в Індії називаються «мехенді» (mehendi, mehndi). Хна з давніх часів виконувала не лише естетичну функцію, але і використовувалася в медичних цілях як потужний антисептичний засіб при лікуванні різних захворювань шкіри.

Хна для мехенді відрізняється від хни для волосся. Хоча листя для виготовлення порошку хни і збирають з однієї й тієї ж рослини, але при виготовленні хни для розпису тіла використовують верхні листки лавсонії, які щойно розпустилися, у них концентрація пігменту більш насичена, а всі інші листя йдуть на фарбу для волосся або тканин.

Хна для тату (мехенді) буває у вигляді сухого порошку, який ще потрібно розбавляти водою перед використанням.

Ми пропонуємо купити хну в конусах і в тюбиках. Там уже готова для використання паста з додаванням ароматичних масел, які роблять колір малюнку інтенсивнішим та стійкішим. Її не потрібно нічим розбавляти, а просто брати і відразу малювати.

Натуральна хна для тату буває тільки коричневих відтінків. Вона не містить у складі шкідливих компонентів, складається виключно з порошку хни з додаванням масел. Тому не лише не шкодить шкірі, але і добре впливає на неї. У нашому асортименті представлена ??натуральна хна від декількох виробників. Найбільшою популярністю в Україні користується натуральна хна для тату Kaveri.

Перед тим, як малювати мехенди натуральною хною, потрібно знежирити шкіру (добре помити з милом, бажано зі скрабом). Після цього на суху шкіру нанести за допомогою ватного диску трохи спеціального масла, яке також можна купити в нашому магазині. Масло для мехенді дає змогу хні краще вбиратися в пори шкіри і робить колір малюнку більш інтенсивним. Застосування масла не є обов'язковою умовою. Малюнок вийде і без нього.

Малювати хною в конусі дуже просто. Потрібно просто витягнути з конуса голку, потягнувши за кульку, і видавлювати хну з конуса, як зубну пасту, наносячи на шкіру візерунки. Якщо потрібні товстіші лінії, то кінчик конуса можна трохи обрізати.

Через годину-дві, коли хна висохне, її потрібно зішкребти з шкіри, як суху глину. Перший час малюнок буде світло-помаранчевим, але через 24-48 годин темнішає, набуваючи більш насиченого темно-коричневого кольору. На долонях виходять найтемніші малюнки.

Чорна та кольорова хна, так звана швидка хна (fast henna) не так довго тримається, як натуральна — 3-7 днів. При малюванні кольоровою хною достатньо просто знежирити шкіру, наносити олію не потрібно. Після висихання зняти засохлу плівку хни. Малюнок матиме потрібний колір відразу. Ці види хни містять в собі барвники. Кольорова хна фірми Голеча не містить шкідливих речовин, вона гіпоалергенна.

Чорна хна містить у своєму складі урзол, який може викликати алергію на чутливій шкірі, тому перед застосуванням потрібно зробити тест на алергію. Для цього нанести невелику кількість чорної хни, наприклад, за вухом. Якщо через деякий час алергічної реакції немає, то хну можна використовувати.

Ще є такий різновид, як «біла хна». Хоча вона й не тримається так довго, як навіть кольорова хна, натомість вона дуже ефектно виглядає на засмаглій шкірі. Малюнки білою хною тримаються один день. Їх неважко змити водою. Щоб малюнок білою хною тримався довше, рекомендується його скропити лаком для волосся. Насправді «біла хна» — це ніяка не хна, це умовна назва білої акрилової фарби, упакованої в конуси. Білої хни не існує і якщо хтось продає Вам білу хну, не пояснюючи, що це акрилова фарба, будьте впевнені, що Вас обманюють.

Таким чином, якщо хочете отримати стійкий малюнок, який можна мити з милом і який протримається на тілі 7-14 днів, купуйте натуральну хну Кавері або інших виробників.

Докладніше

Хна для тату Товарів у наявності: 48

на сторінку
Показані 1 - 12 із 48 пунктів
Показані 1 - 12 із 48 пунктів