Флеш тату

Флеш-тату – модний тренд 2017

Флеш татуювання — новий, швидкий і безпечний спосіб прикрасити своє тіло. Це перекладні малюнки, які бувають різної величини, форми й кольору.

Найбільш популярними, особливо в весняно-літній сезон, є золоті та срібні тату через їх яскравий блиск. Вони підійдуть до будь-якого наряду: від купальника до вечірньої сукні...

Флеш-тату – модний тренд 2017

Флеш татуювання — новий, швидкий і безпечний спосіб прикрасити своє тіло. Це перекладні малюнки, які бувають різної величини, форми й кольору.

Найбільш популярними, особливо в весняно-літній сезон, є золоті та срібні тату через їх яскравий блиск. Вони підійдуть до будь-якого наряду: від купальника до вечірньої сукні.

Flash тату можна наносити на руки у вигляді браслетів, а також на ноги, груди, живіт, плечі і скроні, залежно від того, яку частину тіла ви хочете підкреслити. Особливо прекрасно флеш тату виглядають на засмаглому тілі. Золоті, срібні та кольорові візерунки можна комбінувати між собою.

Як наносити перевідні тату?

Для початку потрібно очистити ділянку шкіри, на яку ви збираєтеся нанести візерунок, прибрати всі креми, лосьйони і витерти шкіру насухо. Для нанесення флеш-татуювання вам знадобиться: змочена водою щільна серветка або тканина і ножиці.

Спочатку слід вирізати татуювання, звільнити його від плівки і розмістити візерунком до шкіри. Потім покласти зверху вологу тканину і потримати 20-30 секунд, поки промокне паперова основа татуювання. Далі — акуратно зняти папір і протерти шкіру вологою серветкою.

Необхідно дати малюнку висохнути і простежити, щоб шкіра в цей час не стискалася і не розтягувалася, тоді тату буде триматися довше.

Скільки тримається флеш-тату?

Перекладні татуювання носяться 4-6 днів. Для цього необхідно уникати їх контакту з милом, шампунем, кремами та лосьйонами.

Як видалити татуювання?

Флеш тату видалити дуже просто. Його можна стерти за допомогою спирту, лосьйону або масла, а можна скористатися широким скотчем, наклеївши його на шкіру з малюнком - і різко зняти.

Придбайте набір перекладних тату - і будьте в тренді цього літа!

Докладніше

Флеш тату Товарів у наявності: 11

Показані 1 - 11 із 11 пунктів
Показані 1 - 11 із 11 пунктів