3 види хни для тату або яких кольорів буває мехенді?

Щоб відповісти на це питання правильно, для початку потрібно домовитися, що ми будемо називати хною для тату? Адже іноді в готовому конусі, який виробник називає «хною», — хни може не бути взагалі.

Так вже історично склалося, що всі конуси, якими зараз малюють тимчасове тату, називають за звичкою (або через неграмотність)  «хною для мехенді». Однак давайте будемо називати речі своїми іменами.

Так, всі конуси для малювання мехенді можна розділити на 3 групи:

Група 1. Конуси з хною для тату

У їхньому вмісті немає додаткових барвників, крім хни. Хіба що іноді може бути доданий чай, ромашка або інша травичка, злегка змінює відтінок хни — роблячи його темнішим або мідним.

Також відтінок ледь змінюється залежно від процентного вмісту інших складових конуса: лимонної кислоти, ефірних масел (зазвичай це евкаліпт, сосна, гвоздика), цукру та інших допоміжних компонентів.

Головна особливість такого виду хни для тату в тому, що всі її компоненти натуральні. Це виключає будь-які побічні явища (алергію або подразнення), але за однієї умови — якщо це гідний виробник, якому можна 100% довіряти. У нашому магазині представлені тільки перевірені виробники, такі як Kaveri, Silver Gold, Kokila, Golecha і інші.

Єдиним «недоліком» натуральної хни для тату є приблизно однаковий колір малюнка — від рудого або мідного до темно-коричневого. Відтінок мехенді залежить також і від кольору шкіри, місця нанесення тату і того, скільки днів воно вже носиться.

Натуральна хна для тату
Натуральна хна для тату

Група 2. Конуси з фарбою для мехенді на основі хни

Або спрощено: «хна-фарба». Тут до хни додається хімічний або натуральний барвник різноманітних кольорів — від помаранчевого до фіолетового. Це розширює творчі можливості, але скорочує термін носіння тату. Зазвичай кольорове мехенді носиться рази в 2 менше, ніж тату, намальоване хною без барвників. Лідером на ринку кольорової хни є хна Golecha. У нашому магазині ви можете придбати як окремі конуси різних кольорів, так і в готових наборах по 6-12 штук.

Різнокольорова «хна-фарба»
Різнокольорова «хна-фарба»

Група 3. Конуси з фарбою для мехенді без хни

Так, будь-яка «біла хна» не містить в собі хни зовсім. Хна апріорі не може білою ні за яких обставин. Біла хна для тату — це спеціальна акрилова фарба, яка не вбирається в шкіру і добре тримається зазвичай тільки кілька годин.

Також іноді і «чорна хна» може не містити порошок хни зовсім. Чорне тату хною користується особливою популярністю. Однак воно ж — і предмет підвищеної небезпеки виникнення алергії і навіть опіків, особливо якщо ви зважитеся на нього десь на пляжі... Можна не переживати тільки в одному випадку: якщо майстер вам наноситиме тату хною з фірмового конуса Golecha з оригінальною голограмою. Саме така «чорна хна» продається в нашому інтернет-магазині.

До цієї ж групи «хна для тату без хни» належить так звана «ґліттер-хна» або хна з блискітками. Зрозуміло, що нічого спільного з хною вона не має. Тримається вона не довго, зате виглядає дуже ефектно, тому її використовують для особливих випадків, таких як весільна церемонія або світські бали. Гліттер-хна Golecha буває таких кольорів: золотиста, срібляста, персикова, пурпурна, помаранчева і темно-помаранчева, зелена (теплий і холодний відтінок) та інших.

«Хна без хни» - конуси для гліттер-тату та «біла хна»
«Хна без хни» — конуси для гліттер-тату та «біла хна»

Очевидно, що найкориснішою для шкіри є хна для тату з першої групи. Адже натуральна хна є потужним антисептиком і живленням для шкіри і волосся. До того ж тату з натуральної хни — найстійкіші. Вони можуть триматися на шкірі до двох тижнів, а іноді й до місяця.

(Про терміни носіння менді можна докладніше ознайомитися в статтях СКІЛЬКИ ТРИМАЄТЬСЯ ТАТУ ХНОЮ? 5 ФАКТОРІВ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ЖИТТЯ МЕХЕНДІ, а також 5 КРОКІВ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ДО МЕХЕНДІ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ЙОГО ЖИТТЯ).

Однак, якщо вам уже набридли тату рудо-коричневого кольору і хочеться побільше яскравих фарб або різнобарвного тату — вас виручить кольорова хна-фарба. Тримається вона зазвичай до 5-7 днів. Добре зарекомендувала себе кольорова хна Golecha. Вона буває таких кольорів: помаранчевий, рожевий, червоний, зелений, блакитний, фіолетовий, чорний. Всі вони представлені в нашому інтернет-магазині та продаються в конусах або в тюбиках.