Хна для тату бордова Golecha в конусах Збільшити для перегляду

Хна для тату бордова свіжа Golecha в конусах

New product

Швидка хна-фарба для мехенді бордового кольору Golecha у конусах «Золота серія»

Детальніше

35,00 грн.

Add to wishlist

Купити в один клік

Оптові знижки

Кількість Ціна Ви заощаджуєте
3 33,33 грн. До 5,01 грн.
6 30,00 грн. До 30,00 грн.
12 25,00 грн. До 120,00 грн.

Інформація

Цей тип хни називається «хна-фарба». На відміну від натуральної хни, яка проявляє свій колір лише тільки наступного дня, ця хна дає потрібний колір одразу ж після нанесення, хоча й тримається на тілі менше часу — 5-7 днів.

Бордова хна для мехенді Ґолеча упакована в конуси по 25 грам, які зручно тримати в руці та малювати прямо з конуса. Щоб отримати тонки лінії, надріжте зовсім трохи від кінчика конуса — приблизно півміліметра, потім спробуйте видавлювати хну. Якщо хна видавлюється, надріжте ще півміліметра. Щоб отримати товстіші лінії, потрібно відрізати більше від кінчика конуса — чим більше відріжете, тим товщими будуть лінії. Якщо малюєте за трафаретом, відрізайте відразу 3-5 мм, в цьому випадку тонкі лінії не потрібні.

Наносити тимчасове тату хною слід на добре вимиту з милом шкіру. Час висихання малюнка залежить від товщини шару хни. Тонкий шар може висохнути за 15-20 хвилин, а товстий шар може сохнути близько 30-40 хвилин, іноді до години, залежно від температури й вологості навколишнього середовища.

Коли хна висохла, зніміть зі шкіри плівку — і тимчасове тату готове. Тату хною не боїться води, але уникайте терти його мочалкою та милом.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Хна для тату бордова свіжа Golecha в конусах

Хна для тату бордова свіжа Golecha в конусах

Швидка хна-фарба для мехенді бордового кольору Golecha у конусах «Золота серія»